“Úsilí o pravdu musí být nadřazeno jakémukoliv jinému úsilí.”
Albert Einstein

historie  |  kde jsme dnes  | co požadujeme  |  o nás  |  pro členy  |         |

 pro členy  |         |

Archiv novinek

23.3.2018

Dne 23.3. 2018 odešel poštou dopis na pány: Heiland, Tillmann, Christie, Russell, Dunham, Honeycutt, O’ Sullivan, Cohen, Kuijl, Oldekamp, Jan van der Pols, Frohlich, Kool und paní Patterson. Do dnešního dne nedorazila od nikoho žádná reakce. Buďto zklamala česká, anglická, americká či holandská pošta a nebo nám pánové opět předvádějí co znamená arogance moci v praxi. Ani pánové z nově představeného týmu Bullett a Brown nemají tu slušnost odpovědět na otázky položené přes LinkedIn a Ruth Patterson se také neráčí obtěžovat reakcí proč je John Honeycutt stále veden na stránkách Piksel jako člen BoD když nám zaslal osobně písemnou zprávu, že jeho činnost v BoD Piksel k 31.1.2018 skončila. Kolik podobných FAKE NEWS nám takto Piksel servíruje na svých webech. Také playboy Kevin Joyce má na svém profilu LinkedIn pořád pozici Chief Strategy Officer a bohužel i u něho platí to stejné. Žádné reakce, jako by byl nějaký lord Voldemort z Bradavic. Také chlapci z holandské větvě Ratio respektive Circle Partners mlčí, mlčí a mlčí. Buďto nás skutečně naprosto ignorují a jsme pro ně jen nějaký otravný hmyz a nebo mají nějaké obavy. Uvidíme co přinesou další dny. V podobném duchu se odehrály i všechny naše otázky směřované na osoby spojené se zmizením SEZMI CORP a jejich patentů do Panamy a jediný kdo našel odvahu se k věci vyjádřit byl Lou Schwartz. Lou díky !! Pokud stejným způsobem Piksel působí na trhu a na své zákazníky, tak bůh ochraňuj naše investice. Připomeňme si jak viděl Heiland skvělou budoucnost Piksel 5 srpna 2013 (link zde). To byla radost číst. Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.

Je to úžasné.

Děkujeme všem zájemcům o činnost Piksel Shareholders Association za podporu. Je zcela jasně vidět, že nám není lhostejné jak vedení firmy a majoritní akcionáři spravují naše investice. Díky naší PR aktivitě se na nás obrátilo již několik českých a zahraničních novinářů a připravujeme společně publikační články a rozhovory. CEO Piksel Tillmann má pravdu, že firma nemá povinnost sdělovat veřejně své hospodářské výsledky a nemá povinnost reportů SEC, která skončila v 01/2014. Ovšem je zde i právní prostředí státu Delaware, kde má Piksel své sídlo a s naší partnerskou právní kanceláří v US připravujeme koncept jak tyto naše práva plnohodnotně využít. Věřte, že to jde, ale je to jako všude ve světě – jen se musí vědět JAK. Děkujeme ještě jednou za velkou podporu a jedeme dál.

Ještě před spuštěním…

Ještě před spuštěním www.pikselclub.com jsme zaslali informační mail na všechny členy skupiny PSG – Plan Support Group (Heiland a Torok – JEC Capital, Frohlich  Dunham – Prescott, Kuijl a Oldekamp – nadace Ratio a Kool – Gralko). Sdělili jsme pánům základní informace o Piksel Shareholders Association, důvody založení asociace a cíle které máme. Poskytli  jsme pracovní link na kompletní webové stránky v CZ a AJ a nabídli jsme jim možnost se k obsahu a formě vyjádřit ještě před jejich oficiálním spuštění.  NIKDO Z VÝŠE UVEDENÝCH PÁNŮ NEREAGOVAL.  Rok 2018 – 5 let od bankrotu KIT digital a vzniku Piksel, musí být rokem pro nekompromisní bilanci, která musí být vyhotovena poctivě a pravdivě. Jde o naše privátní investice a máme právo znát pravdu o stávajícím stavu firmy, kterou jako akcionáři spoluvlastníme. Vítáme každého zájemce, který bude mít chuť a sílu se zapojit do naší aktivity. Aktuálně je dostupný na www.pikselgroup.com již 4-tý dopis pro akcionáře (link zde). Na tento poslední dopis reagujeme a těsně před oficiálním spuštěním našich webových stránek jsme provedli některé korekce, aby veškerá naše sdělení byla aktuální a odrážela stávající stav.

office@pikselclub.com
facebook   

This web portal is managed by Piksel Shareholders Association z.s.

© Piksel Shareholders Association z.s. 2018. All Rights Reserved